Oluline info

Sihtkohamaade seadusandlusest tulenevalt kehtivad Rio Reisid kodulehel toodud hinnad reisijatele, kes omavad Eesti kodakondsust või elamisluba. Reisijatele, kellel ei ole Eesti passi või kehtivat elamisluba, võidakse mõnede sihtkohtade hotellides kehtestada kallimaid hindu. Teiste riikide kodanikel palume enne reisi tellimist täpsustada hinnad oma reisikonsultandi juures.

Erinevate riikide hotelle ei saa klassifitseerida üheselt mõistetavate kriteeriumide alusel. Sõltuvalt riigist esitatakse sama kategooria hotellidele erinevaid nõudmisi. Hotelli kategooria sõltub tubade suurusest ja sisustusest, teeninduse tasemest, pakutavate teenuste hulgast jpm. Teatud kategooriale esitatavad nõuded ja nende tõlgendus võivad riigiti olla väga erinevad. Hotelli ametlik kategooria on iga hotelli kirjelduse juures ära toodud. Mõnikord võib hotelli kategooria, tasulised ja tasuta teenused hotellis vms muutuda. UpTravel ei vastuta selliste ebatäpsuste eest. Informatsioon muudatuste kohta edastatakse esimesel võimalusel ka meie reise müüvatele reisibüroodele.

NB! Kõik reisijad, kes ei oma Eesti Vabariigi passi peavad Eestist reisides kaasa võtma oma ID kaardi. ID kaart on vajalik kaasa võtta ka juhul, kui passis on olemas elamisluba.I

Info viimase hetke reiside kohta

Viimase hetke reisid sobivad neile, kel on võimalus reisile minna seda pikemalt ette planeerimata.

Arvestada tuleks, et viimase hetke reiside hinnad ei pruugi reisi lähenedes odavneda. Kui reis on juba peaaegu välja müüdud, võivad reisikorraldajad lõpetada viimase hetke hindadega müügi ning jätkata müüki kõrgemate hindadega või täishinnaga. Peab arvestama ka võimalusega, et oodatud sihtkohta soovitud ajaks viimase hetke pakkumisi ei tulegi, populaarsed sihtkohad ning kõrghooaja reisid (koolivaheajad, jõulu-ja aastavahetuse aeg) müüakse varakult täishinnaga välja.

Tihti pakutakse viimase hetke hinnaga reisidel loteriimajutust. Loteriimajutuse puhul on ette teada vaid hotelli kategooria (tärnide arv), hotell võib selguda alles kohapeal. Kuna populaarsed hea tasemega hotellid müüakse juba varakult välja, on viimase hetke reiside valikus tavaliselt tagasihoidlikumad hotellid. Loteriimajutuse hotell ei pruugi asuda keskuse ega ranna lähedal, samuti ei saa garanteerida, et suurema seltskonna puhul satuks kõik reisikaaslased samasse hotelli.