Firmast

Rio Reisid

«Mõnikord annab üks mujal veedetud päev rohkem kui kümme aastat kodust elu»
Anatole France

Rio Reisid – on dünaamiliselt arenev kompanii, mis on ära teeninud Eesti sadade tänulike klientide usalduse. Müüme kõiki Eesti suurimaid reisikorraldajaid (TezTour, Novatours, Coral Travel, Join Up) ning pakume nii reisipakette, kui ka individuaalseid reise mistahes maailma riikidesse.

Tähtsa aktsendi teeb Rio Reisid lastega puhkamisele. Õigesti valida reisi lastega peredele, anda vajalikke soovitusi – Rio Reisid tunneb oma asja.

Sooduspakkumised, sealhulgas viimase hetke pakkumised ja varajase tellija sooduspakkumised, vastutustundlik lähenemine hotelli, lennufirma ja reisikorraldaja valikule tagavad kliendile täpselt “puhkuse” – selle sõna otseses mõttes.

Hindame oma kliente, nende aega ja raha ning eelkõige püüame pakkuda esmaklassilist teenindust. Professionaalsus, sõbralikkus, vastutustunne ja kiirus on meie peamised omadused!

Miks on meiega mugav ja kasulik:
— igapäevaselt uuendatav juhtivate reisikorraldajate parimate reiside andmebaas
— kõik reisid ühes kohas, pole vaja saata päringud erinavetesse firmadesse. Meil on soodsad hinnad kõikidele reisidele, sealhulgas eripakkumised ja kuumad reisid
— säästame Teie aega ja raha!
— laiendame pidevalt oma pakkumiste valikut
— oleme kindlad, et selles reiside valikus leiate just see pakkumine, mida otsite!

Ära jäta kasutamata võimalust tunnetada palju huvitavat! Uskuge, reis toob teile ainult rõõmu ja naeratuse. Jätke kõik oma reiside otsimisega seotud mured meie hooleks! Aitame Teil leida unustamatu reisi!

Sinu Rio Reisid!