Mida võtta kaasa reisile

Mida võtta endaga kaasa, suundudes reisile lapsega, sõltub muidugi lapse vanusest.
Toome ära meie arvates kõige tähtsamate asjade loetelu:
Armastatud mänguasjad (1-2 tk). Kui laps on juba kasvanud, las paneb endale kokku väiksema seljakoti temale kallite asjadega.
Tähtis on ette valmistada mõned uued asjad: mängud, raamatud, raamat kleepsudega, lennuki lendutõusuks ja maabumiseks pakkuge lapsele jooki või lutsukaramelli. Samuti müüakse praegu apteekides erinevaid kõrvatroppe,
Lennukis lendamiseks võtke kaasa toit, mida armastab teie laps: laste toit, vett ostke Duty free´s
Käsipagasisse tuleb panna lapse vahetusriided, imikutele ärge unustage pamperseid ja märgi salvrätikuid. Kindlasti kampsunike või sviitrike – lennukis võib olla jahe.
Parem oleks paariks päevaks kaasa võtta pampersid, laste mahla, laste toidu... Kohapeal leiate juba rahulikult supermarketi ja ostate vajaliku.
Kindlasti võtke kaasa ravimid: kõhupulbrid (probiootikumid), palaviku pulbrid, nohuravimid...
Loomulikult teab iga ema individuaalselt oma lapse vajadusi. Loodame, et aitasime Teid kasvõi veidi selles keerulises asjas: panna kokku väikse reisija pagas. Edu Teile ja peatse kohtumiseni!

NB! Kui Teie laps joob kefiiri, pidage silmas, et Türgis võite oma lapsele pakkuda airaani. Kefiir on samuti olemas, kuid müüakse linnade (hotellis juures asuvates kauplustes Teil seda leida vaevalt et õnnestub) supermarketis. Kreekas kefiiri ei ole, lapsele võib pakkuda joogijogurtit.
Edu Teile ja peatse kohtumiseni!